Žraloci porazili Avalanche 3: 2
06 May

Tomáš Hertl měl ve svém 500. profesionálním zápase NHL dva góly a asistenci a Erik Karlsson ve třetí třetině vstřelil gól, aby vedl San Jose Sharks porazit soupeře Colorado Avalanche 3: 2.

Evander Kane přidal 3 asistence, Josef Korenar provedl 30 zákroků a San Jose skóroval 3 po pádu 2: 0 nevyřešeného míče. Bylo to inspirativní úsilí dvě noci poté, co Sharks prohráli s Coloradem a vypadli v honbě za play-off. Carlson zlomil nerozhodný výsledek 2: 2 s mocným cílem a ve třetí čtvrtině zbýval 10:42. Andre Burakovsky a Tyson Jost skórovali každý pro lavinu. Philipp Grubauer vyhrál 30 zákroků.

První gól Hertla přišel z krásné Kaneovy přihrávky. Když ve druhé čtvrtině zbývalo 12,9 sekundy, stáhl do brány San Jose gólem 2: 1. A Hertl, který oblékl dres San Jose Sharks, vyrovnal skóre do tří minut od třetí čtvrtiny. Tentokrát to byl Kaneův odraz.

Newhook je 16. celkovým výběrem Boston College v roce 2019, soustředěný na druhou linii Colorada, Nazem Kadri a Andre Brakov Na křídle Andre Burakovského. Dvacetiletý mladík nastoupil v osmi zápasech s Colorado Eagles v American Hockey League.

Kouč San Jose Bob Boughner podporuje Kanea. Dříve bylo oznámeno, že Kane byl žalován bankou za 15 milionů $ a on byl žalován bankou za 15 milionů $. Bogner na tiskové konferenci ve středu ráno řekl: „S Evandem jsem neměl žádný vztah.“ „Víme, že ve svém osobním životě prochází spoustou věcí, ale dokáže se soustředit na to, aby svou práci dokončil každou noc a stal se z nás. Schopnost jednoho z nejlepších hráčů je velmi dobrá.“ Je také velmi talentovaný to dokázat. Doufám, že budu i nadále spolupracovat. Hokejové Dresy NHL Sharks bude vždy jeho a vždy zde bude jeho místo. To je mezi námi. Důvěra.