Vancouver Canucks má po prohře problémy
18 Oct

Vancouver Canucks má po prohře problémy

Hlavní trenér Vancouveru Canucks Rick Tocchet zoufale touží po vítězství a tým porazil Edmonton Oilers ve svých prvních dvou zápasech této sezóny. Výsledek zápasu dodal Vancouver Canucks sebevědomí. Dokonce i hlavní trenér Rick Tocchet věřil, že tým by mohl vyhrát šampionát. Hráči Vancouveru Canucks rádi vidí stejné Hokejové Dresy NHL na tribunách a vidí nespočet fanoušků, kteří podporují jejich tým.

Hlavní trenér Vancouveru Canucks Rick Tocchet měl z vítězství radost a tato nálada nakazila i všechny hráče v týmu. Bez ohledu na to, jak tvrdě trénovali Vancouver Canucks, vedení týmu a fanoušci prostě chtěli vidět výhru. Vancouver Canucks v předsezóně porazili svého úhlavního rivala Edmonton Oilers, ale hlavní trenér Rick Tocchet se v radosti z vítězství ztratil. Vancouver Canucks tedy v prvním zápase sezony prohráli s Philadelphií Flyers a první jmenovaný po prohře také vystřízlivěl. Předchozí prohlášení hlavního trenéra Vancouveru Canucks Ricka Toccheta se setkalo s odporem. Po vítězství by neměl být hrdý. Nyní dostal lekci i v úvodní hře. Potřebuje se hodně zlepšit jako tým.

Hlavní trenér Vancouveru Canucks Rick Tocchet našel skutečný problém po prohře týmu a bude spolupracovat s hráči na spolupráci. Hlavní trenér Rick Tocchet ví lépe než kdokoli jiný, že mít dres Vancouver Canucks v přehlídce šampionátu je největší vítězství. Nová sezóna právě začala a prohra Vancouveru Canucks s Philadelphií Flyers nebyla tím nejhorším zápasem. Naštěstí se mohou předem upravit. Vancouver Canucks má příležitost udělat změny během základní části a stále touží po postupu do play off.

Nejprodávanější dres