V NHL chybí legendární gólman Cory Schneider
27 Sep

V NHL chybí legendární gólman Cory Schneider

Pokaždé, když profesionální hráč oznámí svůj odchod do důchodu, NHL ztratí vynikajícího veterána. Od chvíle, kdy se profesionální hráči zúčastní draftu, jim hrozí odchod do důchodu po honbě za vyznamenáním. Brankářský veterán Cory Schneider oznámil konec a svůj Hokejové Dresy NHL předal New York Islanders.

Když Cory Schneider oznámil své rozhodnutí odejít do důchodu, byl psychicky připraven. Rozhodl se neopustit a zůstal veteránem ligy a často ho sužovala zranění. Jak Cory Schneider stárne, očividně cítí, že jeho schopnost fyzické regenerace je špatná a jeho hra a výkon ve hře klesají. Cory Schneider není v jeho silách pomoci New York Islanders a svůj třetí tým miluje. Cory Schneider dříve hrál za Vancouver Canucks a New Jersey Devils a vynikající výkony podával i za další dva týmy. Kariéra Coryho Schneidera je nastavena na 16 sezón a většinu své kariéry strávil v New Jersey Devils. Všechny jeho děti se narodily během hraní za New Jersey Devils a on má svému bývalému týmu za co děkovat.

Cory Schneider si myslí, že hrál v nejlepším týmu v lize a hrál se skvělými spoluhráči. Cory Schneider také daroval dres New Jersey Devils svým dětem a také uvidí děti, které ho budou podporovat během zápasů. Cory Schneider se skutečně loučí s NHL a v budoucnu se zaměří na hokej jako fanoušek. Cory Schneider začal s dalšími kariérními plány a má více času trávit se svou rodinou.

 

Nejprodávanější dres