Toronto Maple Leafs nechce, aby fanoušci dvou týmů usnuli
08 Nov

Toronto Maple Leafs nechce, aby fanoušci dvou týmů usnuli

Týmový duch Toronto Maple Leafss je chvályhodný a postoj hráče je jako javorový listy na Hokejové Dresy NHL. Listy rostlin představují vitalitu a modré javorové listy představují tým, který se snadno nevzdá. Toronto Maple Leafs je již největším nepřítelem Tampa Bay Lightning, který postoupí do play -off, a mohou dokončit protiútok v situaci špatné hry.

Protiútok Toronto Maple Leafs není jednoduchý. Hráči slyší ve hře příliš mnoho zvuků. Boo fanoušků Tampa Bay Lightning naplnil hráče Toronto Maple Leafs plné tlaku a musí se soustředit na konkurenci. Tampa Bay Lightning skóroval v raných fázích hry. Dali Toronto Maple Leafs ohromující skóre. Útočník Tampa Bay Lightning Nikita Kucherov skóre cíle je extrémně vysoká a obránce Victor Hedman také vstřelil gól pro tým. Brankář Joseph Wall je v rozpacích cílem Tampa Bay Lightning. Hráči a brankář Toronto Maple Leafs vstoupili do koryta hry. Auston Matthews z Toronto Maple Leafs se však snadno nevzdá. On a hlavní trenér Sheldon Keefe povzbuzují spoluhráče, aby se zmocnili zbytku hry. Fanoušci věří, že Toronto Mavele Leafs ztratí hru a ztratí hru, ale hráči nenechají fanouškům dvou týmů snadno spát.

Začal se protiútok Toronto Maple Leafs a zdálo se, že záchrana brankáře Josepha Walla se zotavila. Když se skóre neustále vyrovnávalo, Toronto Maple Leafs konečně porazil nepřítel Tampa Bay Lightning v přesčasech. Tampa Bay Lightning zaujímá pouze počáteční výhodu, ale oni ztratí výsledek. Fanoušci Tampa Bay Lightning mohou sledovat pouze dres Toronto Maple Leafs na hřišti. Pomysleli na první kolo play -off v minulé sezóně soupeřem. Úžasný protiútok v Torontu Maple Leafs způsobil, že se fanoušci cítili nadšeni. Nejšťastnější je být svědkem fanoušků domácího týmu.

 

Nejprodávanější dres