Reilly Smith vede Golden Knights k vítězství poté, co vstřelil dva góly
02 Mar

V právě skončeném zápase se Vegas Golden Knights utkali se San Jose Sharks. Po skončení základní části se konkurence mezi těmito dvěma týmy zintenzivnila. V tomto utkání kvůli Vegas Golden Knights Reilly Smith z dres Vegas Golden Knights vstřelil dva góly, přímo smečoval soupeře a Kolesar vstřelil první gól zápasu a Vegas Golden Knights úspěšně vyhráli 3:1. I když Noah Gregor vstřelil gól také za San Jose Sharks, ostatní spoluhráči nespolupracovali dobře, což mělo za následek jejich celkově špatný výkon v tomto utkání.

Rekord Golden Knights se za posledních 16 zápasů základní části proti San Jose výrazně zlepšil a Robin Lehner v tomto zápase po pěti zápasech vynechaných od zranění konečně opět nosí své číslo 90. Exkluzivní Hokejové Dresy NHL udělal pro tým maximum , a jeho výkon na hřišti je stále chvályhodný, pro tým předvedl 16 zákroků a vybojoval 20. vítězství v sezóně. Ve druhé a třetí čtvrtině se samozřejmě dvakrát trefil Reilly Smith, což úspěšně inspirovalo srdce všech fanoušků. To, že si v této sezóně dokázal vstřelit 16 gólů, také otevřelo cestu do dalšího zápasu.

San Jose Sharks odehráli šest zápasů během 10 dnů a Zach Sawchenko zastavil 18 ze svých 20 gólů z pole poté, co nahradil začínajícího brankáře Jamese Reimera, než odešel se zraněním dolní končetiny v první čtvrtině. Sharks prohráli 11 z posledních 14 zápasů a Sharks, kteří plánovali svůj zápas, možná nebudou schopni přijít na nejlepší způsob, jak hrát, spoléhat se pouze na Noaha Gregora v dres San Jose Sharks. to nemohlo zachránit konečný výsledek hry. Obě strany by se samozřejmě měly snažit co nejlépe připravit na další zápas.