První zápas nové sezóny Connora Bedarda hodně povzbudil
11 Oct

První zápas nové sezóny Connora Bedarda hodně povzbudil

Mladí hráči potřebují uznání a povzbuzení, které hraje velkou roli v jejich kariérním rozvoji. Nováčkovská sezóna je pro mnoho hráčů NHL zkušeností a Connor Bedard při svém debutu hodně povzbuzoval. Connor Bedard se poprvé objevil na kurtu v dres Chicago Blackhawks. Bylo to poprvé, co se zúčastnil hry jako profesionální hráč.

Chicago Blackhawks mělo v uplynulých dvou sezónách jasné cíle a tým opět vybudoval sestavu z mladých hráčů. Chicago Blackhawks se nemůže dál loučit s play off, musí se lépe prosadit. Connor Bedard při svém debutu v NHL zaujal, když Chicago Blackhawks porazili Pittsburgh Penguins 4:2. Bez ohledu na to, s jakými potížemi se Connor Bedard ve své budoucí kariéře setká, vždy bude myslet na svůj debut a motivovat se k vzestupu. Tato sezóna je pro Connora Bedarda první sezónou v lize a je také jedničkou draftu 2023. Když si Chicago Blackhawks vybrali Connora Bedarda prvním celkovým výběrem, už se stal jádrem týmu. Connor Bedard musí ve své nováčkovské sezóně prorazit a také se musí co nejdříve adaptovat na vysokou soutěživost ligy.

Vzhledem k tomu, že bývalý kapitán Chicago Blackhawks Jonathan Toews opustil tým v offseason, opustil tým jako volný hráč. Chicago Blackhawks také poděkovalo bývalému kapitánovi za jeho úsilí, ale jeho soutěžní forma mu nedovolila získat od týmu prodloužení smlouvy. Jonathan Toews zanechal mladým hráčům náročné osobní údaje a mistrovské vyznamenání a Connor Bedard také slyšel o jeho legendárním příběhu. Connor Bedard si vybral Hokejové Dresy NHL č. 98 a věřil, že toto číslo mu přinese štěstí do kariéry.

Nejprodávanější dres