První Dvořákův hattrick pomáhá týmu k vítězství
31 Oct

Christian Dvořák zaznamenal první hattrick v kariéře, když oblékl dres Montreal Canadiens, aby se připojil ke svým spoluhráčům při výhře 7:4 nad St. Louis Blues ve hře, která pro něj znamenala něco velmi odlišného a bude také navždy vzpomínat. Výhra ve dvou zápasech v řadě dala Montrealu Canadiens velkou důvěru, že si toto vítězství odnesou i do dalšího zápasu.

V poslední minutě třetí čtvrtiny vstřelil hattrick Christian Dvořák, který byl zároveň jeho prvním gólem v sezoně. Jeho přihrávka zablokovala útok soupeře a ukázala jeho sílu. Minulou sezonu nikdo nečekal. Montreal Canadiens začal špatně. Dvořák se zranil a musel si dát pauzu, ale když se vrátil na kurt v Hokejové Dresy NHL, všechny tiše překvapil. zápas z.

Nyní je Dvořák dobrý tvůrce hry, všichni ho vždy podceňují, ale jeho síla nemůže skrýt jeho lesk. Je to jeden z nejlepších hráčů v týmu. K úspěšnému startu mu pomohl první gól v sezoně. Zatímco respektuje své protivníky, bude útočit všude kolem.