Kadri zraněný, Compher trefuje spojku, Avalanche zatáčí Oilers
05 Jun

Ve 3. hře finále Západní konference, které se konalo na Rogers Square, Avalanche znovu porazili Oilers 4:2 a Oilers byli v zoufalé situaci. Klíčovou osobou, která umožnila Avalanche vyhrát, byl JT Compher. V dres Colorado Avalanche svedl bitvu důvtipu mezi skupinou soupeřů v dres Edmonton Oilers a nakonec vstřelil tiebreaker pro Avalanche. A Kadri musel kvůli zranění dočasně svléknout Hokejové Dresy NHL.

Kadri se zranil v první minutě první čtvrtiny, když ho trefil Evander Kane v dresu Oilers a po zbytek zápasu musel Avalanche chybět. A Kane byl za to potrestán. Tým Avalanche to naštěstí neodradilo a soustředěným úsilím vybojovalo vítězství důležitým gólem Comphera.

Valeri Nichushkin v utkání dvakrát skóroval a vstřelil dva góly, aby ještě prodloužil výhodu Avalanche, a Devon Toews měl také dvě asistence, ačkoli Oilers předvedli více zákroků a udrželi nerozhodný výsledek s vynikajícími rukavicemi, Compher byl rychlejší až po vyrovnání. aby využil své šance. Finále stále pokračuje a skóre se bude měnit. Uvidíme, zda bude výsledek Oilers jiný a zda toho Avalanche využije a postoupí vpřed.