Hlavní silou Washington Capitals zůstává Alexander Ovečkin
04 Oct

Hlavní silou Washington Capitals zůstává Alexander Ovečkin

Alexandru Ovečkinovi bylo v minulé sezóně 37 let a ještě mohl týmu pomoci nastřílet 42 branek. Alexander Ovečkin je stále nejlepším střelcem Washingtonu Capitals a jeho význam přesahuje pouhé vedení. Alexander Ovečkin touží v nové sezóně dovést Washington Capitals do play off. Stejný Hokejové Dresy NHL s číslem 8 chce vidět v publiku v play off.

Čemu se Washington Capitals nevyhne, je problém stárnoucích hráčů. Jejich problémy jsou podobné těm předchozím Boston Bruins. Veteráni v týmu však mají dobré statistiky, a tak se tým nerozhodl hráče vyhodit. V minulé sezóně Washington Capitals vynechal play off se špatnou bilancí. Tým ukončil svou sérii osmi po sobě jdoucích sezón kvalifikace do play off. Je to také poprvé v posledních letech, kdy Washington Capitals po zisku Stanley Cupu vynechal play off. Pokud Washington Capitals v nové sezóně moc neprosadí, tým se pravděpodobně přestane v této sezóně zlepšovat. Věk Alexandra Ovečkina nemůže unést dlouhodobou smlouvu a nadále láme osobní bodové rekordy legendárních hráčů.

Alexander Ovečkin je stále hlavním hráčem Washingtonu Capitals a do týmu přináší soudržnost. Alexander Ovečkin v nové sezóně věnuje velkou pozornost výsledkům pravidelné sezóny a větší pozornost bude věnovat svých spoluhráčů dres Washington Capitals. Alexander Ovečkin sníží statistiky gólových chyb a chyb přihrávek a ze všech sil pomůže Washingtonu Capitals. Ostatně Alexander Ovečkin chce jen to, aby se jeho tým zlepšil, aby tým mohl na draftu přivítat vynikající nováčky.

 

Nejprodávanější dres