Brankář Linus Ullmark touží pokračovat ve vítězné kultuře Boston Bruins
15 Nov

Brankář Linus Ullmark touží pokračovat ve vítězné kultuře Boston Bruins

Boston Bruins předznamenali herní vítězství a úspěšně porazili Buffalo Sabres. Brankář v týmu je již novou tváří a bývalý gólman se nedočkal prodloužení smlouvy od Boston Bruins. Brankář Linus Ullmark, jeden z klíčových hráčů, kteří pomohli Boston Bruins vyhrát, se podíval na bílý Hokejové Dresy NHL dychtivě pokračovat ve vítězné kultuře týmu.

Brankář Linus Ullmark opustil Buffalo Sabres jako volný hráč v roce 2021 a následně dokončil čtyřletou smlouvu s Boston Bruins. Soupiska Boston Bruins má nejstarší věkový průměr v NHL. Problém je, že většinu soupisky týmu tvoří starší hráči. Boston Bruins v posledních letech nabírá mladé hráče. Mají velký potenciál z hlediska fyzické síly a soutěživosti. Doplnění mladých hráčů se nemůže vyhnout odchodu veteránů. Brankář Linus Ullmark zahájil výchozí pozici Boston Bruins. Boston Bruins mají na kontě o jednu výhru více a Buffalo Sabres o jednu prohru více. Buffalo Sabres taky nesedí, jen prohráli jeden zápas v základní části. A tým Buffala Sabres má mnoho zraněných hráčů a jejich sestava není kompletní.

Buffalo Sabres dobře znají brankáře Linuse Ullmarka a ten zase viděl známého bývalého spoluhráče. V tomto utkání však hráči Buffala Sabres viděli i známého brankáře Linuse Ullmarka, který se již převlékl do dres Boston Bruins a stal se jeho soupeřem. V minulé sezóně Boston Bruins vyhráli první místo v základní části, ale prohráli v prvním kole play off. Brankář Linus Ullmark také utrpěl nespokojenost fanoušků, a tak touží pomoci týmu k vítězství v nové sezóně.

Nejprodávanější dres