Brankář Cameron Talbot je šťastný, že je zapojen do hry Los Angeles Kings
01 Nov

Brankář Cameron Talbot je šťastný, že je zapojen do hry Los Angeles Kings

Brankáři jsou stále oblíbenými hráči každého týmu NHL a budou zváni, dokud budou konkurenceschopní. Tato sezóna je pro brankáře Camerona Talbota první sezónou v Los Angeles Kings a 36letý hráč je šťastný, že může hrát za tým. Brankář Cameron Talbot má rád dres Los Angeles Kings, ale s týmem má smlouvu jen na rok.

Cameron Talbot utrpěl v minulé sezóně v Ottawě Senators zranění a osobně se mu nelíbilo, že by na zápasech týmu chyběl. Cameron Talbot odehrál za Ottawa Senators pouze 36 zápasů a po sezóně se stal volným hráčem. Pokud brankář Cameron Talbot dostane možnost hrát a chybět kvůli zranění, určitě by raději hrál za tým. Zápasy NHL však mohou způsobit zranění i brankářům a zranění jsou nevyhnutelným problémem každého profesionálního hráče. Camerona Talbota netrápilo odmítnutí Ottawy Senators prodloužit smlouvu. Letos v červenci dostal od Los Angeles Kings krátkodobou smlouvu. Kariéra Camerona Talbota je plná přestupů a transakcí a každému odchodu může čelit klidně. Dokáže se také lépe adaptovat na život v novém kolektivu. Los Angeles Kings jsou sedmým týmem, za který v kariéře nastoupil.

Bez ohledu na to, do kterého týmu se brankář Cameron Talbot rozhodne připojit, chce udělat maximum, aby týmu pomohl. Hokejové Dresy NHL Camerona Talbota se stane členem Los Angeles Kings a rozloučil se i se statusem volného hráče. Brankář Cameron Talbot hrál v tomto utkání dobře. Pomohl Los Angeles Kings porazit jejich rivaly Toronto Maple Leafs. Toronto Maple Leafs patřilo v minulé sezóně k týmům, které postoupily do čtvrtfinále play off a hráči Los Angeles Kings je snadno porazili. Brankář Cameron Talbot se evidentně přizpůsobil hernímu rytmu Los Angeles Kings a se spoluhráči se těší na pocit výhry.

Nejprodávanější dres