Tristan Jarry se chce poučit z dilematu play-off
29 May

Tristan Jarry plánuje strávit své obtížné představení v play-off v létě. Brankář Penguins řekl, že s ním bude zacházet jako s jinými offseasons, což znamená, že si vezme pár dní volna a poté se vrátí na cvičiště v naději, že se příští rok stane nejlepší verzí mě“.

Nestabilní výkon Jarryho byl důležitým faktorem ztráty Pittsburghu s New York Islanders v prvním kole. V šesti zápasech dovolil 21 branek. Jeho míra záchrany 0,888 je mnohem nižší než 0,908, který vydal v základní části, a jeho průměrný počet gólů vzrostl z 2,75 na 3,18. Ačkoli Jarryho týmový kolega a hlavní trenér Mike Sullivan dělal vše pro to, aby zakryl vinu 26-letého hráče, Jerry dobře věděl, že kdyby zastavil jednu nebo dvě další střely, jeho Tým může stále hrát. Jarry, který oblékl dres Pittsburgh Penguins, však ve čtyřech ze šesti her vstřelil nejméně čtyři góly a byl poražen nováčkem z New Yorku Ilyou Sorokinem, který byl poražen nováčkem z New Yorku Ilyou Sorokinem. Všechny čtyři hry po celém ostrově jsou v síti. Jarryho nejnižší bod nastal ve hře 5, kdy útočník Islanders Josh Bailey nebyl urážlivý a přímo se účastnil mistrovství čtyřhry v prodloužení. Šestá směna nebyla o moc lepší, protože Islanders si v rozpětí 2:59 druhé třetiny připsali tři body, a tak z nedostatku jednoho gólu udělali dvougólové vedení.

Jarry právě dokončil první rok tříleté smlouvy, která mu vyplácí 3,5 milionu dolarů ročně. Jarry byl vybrán jako All-Star v sezóně 2019-20, překonal nestabilitu pravidelné sezóny a pomohl Penguins vyhrát šampionát Východní konference. Propadl 13-1-4 s procentem branky 0,910 a procentem branky 2,59. Je to spousta práce a Jarrymu se před začátkem play-off dařilo. Oblékne si Hokejové Dresy NHL, aby vyzkoušel vše o ledním hokeji.