Série šesti porážek Penguins
04 Nov

Nutno říci, že vypuknutí Buffalo Sabres způsobilo, že Pittsburgh Penguins se s tím vůbec nedokázali vyrovnat. Pět po sobě jdoucích gólů ve třetí čtvrtině Penguins úplně ohromilo, což Penguins také donutilo čelit jejich šesté prohře v řadě. . Než skórovali Tage Thompson, Victor Olofsson a Alex Tuch, Buffalo Sabres ve třetí čtvrtině stále prohrávali 2:1, ale jejich výkon ve druhém poločase jim umožnil zvrátit zápas a dosáhnout 6:3. porazit Penguins.

Olofsson předvedl ortézu se dvěma asistencemi od Owena Balla, Rasmuse Darlinga a Jeffa Skinnera, sérii tří výher pro Sabres a sérii šesti porážek pro Penguins, na sobě Všichni ukázali různé stavy ve svém týmu. Hokejové Dresy NHL a koncovky byly také velmi odlišné. Ztráta a vzrušení byly propojeny. To je odraz obou týmů po konci. Totální útok Sabres ve třetí čtvrtině zcela vymkl obraně Penguins. Nedokázali dobře držet míč ve vlastních rukou. Poté, co uznali míč, Sabres využili příležitosti ke zvratu.

Penguins si v minulých dvou zápasech udržovali vícególový náskok, ale nakonec je soupeři přetavili ve vítězství. Je nutné, aby si hráči upravili svůj stav a našli si vlastní způsob hry, aby spolupracovali tišeji. I když to není dost dobré, nemohou přestat, musí měnit skóre ve hře, a dokud nenajdou dobrý způsob, potřebují, aby všichni spolupracovali, a až si příště obléknou dres Pittsburgh Penguins, může něco změnit.