Nabíječky porazily Hurricanes ve druhé hře
03 Jun

Nabíječky porazily Hurricanes ve druhé hře

Tampa Bay Chargers porazili Carolina Hurricanes 2: 1 ve druhé hře PNC arény a rozšířili svůj náskok ve druhém kole Stanley Cupu.

Andrei Vasilevskiy v dres Tampa Bay Lightning provedl 31 zákroků. „Myslím, že každý výstřel, který jsme dnes večer udělali, byl zablokován. To je jen obrovská stránka našeho týmu. Tvrdě pracujte. Toto je jeden z našich nejlepších her v tomto play-off.“ Řekl Vasilievskij.

Alex Killorn a Anthony Chirelli Alex Killorn vstřelil branku Chargers, kteří jsou semenem číslo 3 v centrální divizi Discovery. Andrei Svechnikov skóroval a Alex Nidlikovic provedl 13 zákroků pro osivo č. 1 Hurricanes.

Tampa Bay vyhrála v neděli první zápas 2: 1. Tým, který vedl na silnici 2: 0, vyhrál sérii play-off Stanley Cup se systémem 7 výher 82–20, včetně 2: 0 v prvním kole sezóny. Třetí zápas se bude konat ve čtvrtek v Tampa Bay. Kelown dal ve druhém čtvrtletí Chargers vedení 1: 0 v 7:09. Anthony Cirelli nastavil obrazovku do slotu a Killorn od té chvíle skóroval výstřelem do zápěstí.

Hurricanes porazili Chargers 70-45 v prvních dvou hrách. Ale nabíječky uspěly ve svém protiútoku. Dalším krokem je zjistit, zda si mohou i nadále udržovat svůj dokonalý stav a bojovat o další hru. Fanoušci si samozřejmě obléknou Hokejové Dresy NHL, aby viděli jejich výkon a společně zažili jedinečné kouzlo ledního hokeje.

Comments
Write Comment
Nejprodávanější dres