Montreal Canadiens porazili Maple Leafs ve hře 7 a úspěšně postoupili
01 Jun

Montreal Canadiens porazili Maple Leafs ve hře 7 a úspěšně postoupili

V 7. hře prvního kola Stanley Cupu ve Scotiabank Areně Carey Price provedl 30 zákroků a Montreal Canadiens vyřadil Toronto Maple Leafs 3: 1. Montreal podlehl 3: 1 na nejlepších sedm sérií, než vyhrál tři po sobě jdoucí zápasy, a ve středu se od druhého kola postaví Winnipeg Jets.

Price to nazval nejlepší týmovou hrou v této sezóně. Považuji se za zkušeného člověka. Zdá se, že si uvědomujete, že tyto série play-off je těžké vyhrát. Ale dokázali jsme to a nakonec jsme hru vyhráli. A tento poražený, Maple Leafs, má také dobrou sílu, ale bohužel byl pro Kanaďany stále ztracen. Samozřejmě stále vidíme, jak každý truchlí. Myslíme si, že máme schopnost mít více, nejen dnes večer, ale v celé sérii. Campbell, který oblékl Hokejové Dresy NHL Maple Leafs, řekl, že mě napadlo jen to, jak tvrdě náš tým hrál, a skončil s nejhorším cílem mé kariéry. Tým Maple Leafs má takovou důvěru a může upravit svou mentalitu. Doufám, že v příští hře budou mít dobrý výkon.

Tofuli v 17:22 vnikl do prázdné branky a zvýšil náskok na 3: 0. Cítí, že tým Montrealu má schopnost vrátit se na scénu vítězstvím v sérii. Kanaďané byli v poslední době velmi motivovaní, udržovali dobrou hybnost v každé hře a pokračovali v tomto stavu v každé hře. Přestože tým Maple Leafs získal bod zezadu, bylo stále těžké vyrovnat čas a útočné a obranné schopnosti soupeře a bylo možné ho pouze porazit. Také doufám, že je uvidím, jak budou i nadále oblékat dres Montreal Canadiens týmu a odvážně postupovat vpřed a soutěžit o další vyznamenání.

Comments
Write Comment
Nejprodávanější dres