Islanders vyřadili Penguins ve hře 6
27 May

Islanders vyřadili Penguins ve hře 6

New York Islanders zvítězili nad Pittsburgh Penguins 5: 3 v šestém zápase prvního kola Stanley Cupu v Nassau Coliseum. Islanders si ve druhém kole zahrají třetího nasazeného Boston Bruins. Anthony Beauvillier poskytl branku a dvě asistence čtvrtému nasazenému Islanders ve východním Massachusetts. Rookie brankář Ilya Sorokin provedl 34 zákroků a vyhrál čtyři zápasy v 7 nejlepších sériích.

Brock Nelson měl dva góly a asistenci. Stejný Jason Zucker také skóroval a asistoval. Později byl Nelson v Hokejové Dresy NHL Islanders v 11:34. Skóre znovu, aby skóre 5-3, což přimělo Penguins požádat o timeout. Pro ně tvrdě pracovali, aby se bránili a nedali svým soupeřům šanci přidat body. Ve skutečnosti to udělali.

Sid je strašidelný hráč. Jeho styl hry je neuvěřitelný a někdy nemusí pochopit, jak vytváří a jak být zadržen. Je to stresující člověk, dokáže se rozdělit, umí hrát forhend a bekhend. Je tak chytrý. Potřebuje velmi dobrého týmového hráče, který by se ho pokusil bránit a udržet pod kontrolou. A obléká si dres New York Islanders, díky kterému Islanders stále rostou, a další týmy na Islanders také budou žárlit. Záleží na tom, zda jsou ostrované vs. Bruins stále tak hladcí.

Comments
Write Comment
Nejprodávanější dres