Habs zametl trysky a Bruins bojovali na hranici
09 Jun

Habs zametl trysky a Bruins bojovali na hranici

Poté, co měli Jets to štěstí, že vstoupili do 4. prodloužení, byli Kanaďany zameteni. Jets ztratili aroganci Marka Schaefflera a byli Kanaďany zcela potlačeni. Ostrované zvítězili v páté hře a soupeři Bruins ztratili míč a byli umístěni na hranici.

Prohrál 3: 2 ve čtvrtém prodloužení druhého kola Seven Stanley Cupu v Bell Centre v Montrealu. Bez podpory Schaefflera celková útočná síla týmu poklesla a možná by měla být upravena bojová strategie týmu. Islanders vedou 3: 2 v sedmi sériích. Zdá se, že našli způsob, jak vyhrát. Zároveň také doufají, že se Bruins stanou silnějšími, ale hráči v dres New York Islanders jsou ambiciózní. Pokus porazit soupeře v rozhodující 7. hře.

Od vstupu do finále konference Walesu v roce 1993 se Islanders již podruhé za sebou snaží projít druhým kolem play-off Stanley Cupu. Poté, co New York vyhrál alespoň jedno kolo v každé z posledních tří sezón, nashromáždil v těchto situacích zkušenosti a těší se na nejlepší zápas Bostonu ve středu. Jakýkoli zkušený tým ví, jak těžké je dostat se ke čtvrté hře, takže hráči musí této hře také nechat tu nejlepší formu. Dále se podívá na výkon Islanders. Pokud vyhrají, budou povýšeni přímo. Pokud prohrají, mohou pokračovat ve svých hrách pouze v Bostonu, ale každý hráč je zodpovědný za jejich Hokejové Dresy NHL a udělají pro to maximum.

Comments
Write Comment
Nejprodávanější dres