Golden Knights porazili Avalanche ve hře 4
07 Jun

Ve čtvrtém utkání T-Mobile arény porazili Golden Knights Colorado Avalanche 5: 1 a Jonathan Marchessault skóroval ve druhém kole Stanley Cupu. Toto je první hattrick Marchesa v play off Stanley Cupu. Ve třetí páteční hře také vyhrál 3: 2. William Karlsson poskytl 3 asistence druhému nasazenému Golden Cavaliers v západní divizi Hondy Williamovi Karlssonovi. Marc Andre Fleury provedl 17 zákroků.

Colorado prohrálo po sobě jdoucí zápasy poté, co vyhrálo prvních šest zápasů play-off. Philip Grubauer provedl pro Avalanche 30 zákroků. Saad dal Avalanche náskok 1: 0 za 1 minutu a 50 sekund první čtvrtiny, protože JT Comper se odrazil od vrcholu J.T. Vpravo kruh. A Marcheso v dres Vegas Golden Knights vstřelil v 7:07 první z pěti po sobě jdoucích gólů Vegas a vyrovnal skóre na 1: 1. Max Pacioretti střílel z levého zápěstí v 1:11 druhé čtvrtiny a vedl Golden Cavaliers k vedení 2: 1. Marchessault stáhl skóre na 3: 1 se skóre 3: 1 na časovači na levém kruhu v 11:28 a ve třetí čtvrtině v 6:01 dokončil hattrick, aby přepsal skóre na 4: 1. Guardian Patrick Brown střílel v 13:13 a byl zachráněn Grubauerem, ale hybnost brankáře umožnila jemu i puku překonat brankovou čáru a konečných 5: 1.

Myslím, že to je síla, kterou jim Hokejové Dresy NHL přináší a umožňuje jim rychle se zotavit, když ztratí první míč a získají pět bodů v řadě. Díky tomu mají soupeři od začátku sebevědomí, že později nedokázali míč zachránit. Bezmocný. Od první fáze druhé hry porazilo Las Vegas Colorado 110: 52. To je nejdůležitější věc. Tým Colorado Avalanche je silným hráčem v lize. Schopnost porazit silné naznačuje, že mají dostatek síly na to, aby konkurovaly nejlepšímu týmu, a doufají, že si udrží tuto dobrou dynamiku a vyhrají více výsledků.