Cavaliers porazili Panthers ve hře 5 a vyhráli své první vítězství v play-off
25 May

Spencer Knight zvítězil v play off debutu Stanley Cupu a v pondělí pomohl Florida Panthers porazit Tampa Bay Chargers 4: 1 v utkání 5 prvního kola Stanley Cupu. Knight v Hokejové Dresy NHL Panthers provedl 36 zákroků a Florida se vyvarovala vyloučení v sedmi sériích.

Poté, co Cavaliers 31. března podepsali s Panthers tříletou smlouvu na základní úrovni, začal dvacetiletý nováček hrát po prvních čtyřech hrách série. Zároveň jako nováčkovský brankář vypadá jako mladý profesionální hráč, protože je zvyklý na pravidelné operace a všechno, co předvádí, má základní úroveň, dokonce lepší, než se očekávalo, takže hrál na hřišti. Poté si každý může navzájem velmi důvěřovat a spolupracovat. Knight také pomohl Spojeným státům vyhrát první místo na Mistrovství světa IIHF mládeže 2021 a v zápase mistrovství zaznamenal 34 zákroků, ve kterých porazil Kanadu 2: 0.

A Sergei Bobrovsky a Chris Dryger, kteří také oblékali dres Florida Panthers, zahájili pro tým v sérii dvě hry. Bobrovsky zahájil v sobotu čtvrtou hru. Střelil 5 branek 14 střel. V 7:15 ve druhé čtvrtině porazili Panteři Degeho s výhodou 5-1. Panteři prohráli 6-2. Dryger zahájil třetí zápas a Bobrovsky se mu ulevilo, když ve druhé třetině vstřelil pět branek a 12 střel. Bobrovsky nedovolil 9 branek a Panthers ustoupili ze 2 branek a vyhráli 6-5 v prodloužení.